Gistermiddag rond 16:00 uur kwamen de officiële beveiligingsupdates beschikbaar. Samen met onze hostingpartner Rootnet hebben we die direct geïnstalleerd. Ook voor oudere PHP-versies zijn patches doorgevoerd. De servers waarop jouw website draait, zijn hiermee volledig bijgewerkt en beveiligd.
Snel schakelen, zonder dat jij er iets voor hoeft te doen
Dit soort situaties laat zien waarom goed beheer zo belangrijk is. Terwijl het lek in het nieuws was, stonden Rootnet en het development team van The MindOffice paraat om meteen te handelen toen de oplossing er was. Binnen enkele uren was alles geregeld. Jij hoefde niets te doen.
Dat is precies hoe wij samenwerking zien: wij houden de techniek in de gaten, zodat jij je kunt richten op je eigen werk.
Een persoonlijke noot
“Ik ben trots op de flexibiliteit van ons team. Ze hebben alles op alles gezet, tot in de late uurtjes, om onze klanten weer veilig op de rit te krijgen. Dat is waar The MindOffice voor staat.”
Vragen?
Wil je meer weten over de beveiliging van je website, of wil je eens kijken of je website technisch nog helemaal up-to-date is?
Neem gerust contact met ons op. We denken graag met je mee.
Wij nemen het over.Met vriendelijke groet,
Michel van Velzen
Founder / CEO
The MindOffice